İl Sağlık Ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr.Mustafa Özyörük Öncülüğünde Ve Düzce Bisiklet Kulübü İşbirliği İle 15 Temmuz Şehitleri Anma Programı Kapsamında Şehitlikler Ziyaret Edilmiştir

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK ve Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz Bisiklet Ekibimiz ile Düzce Bisiklet Kulübü'nün katılımlarıyla 15 Temmuz Şehitleri Anma haftasında ilk olarak 12/07/2017 tarihinde Düzce Şehitliği ziyaret edilerek dualar okunmuştur. Akabinde İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz öncüğünde Beyköy Beldemizde bulunan 15 Temmuz şehidimiz Ufuk BAYSAN'ın kabri ziyaret edilerek dualar okunmuştur.

13/07/2017 tarihinde Kaynaşlı İlçemizde İl Sağlık ve Halk Sağlığı Bisiklet Ekibimiz tarafından Şehitlik ziyaret edilerek Şırnakta hain terör saldırısında şehit olan Polis Memuru Sabri ALTINBAŞ’ın babasına Kur’anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edilmiştir.

15/07/2017 tarihinde İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK, ile Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturduğumuz Bisiklet Ekibimiz ve Düzce Bisiklet Kulübü üyeleri Akçakoca Şehitliği ziyaret edilerek Kur’anı Kerim tilaveti dinlenmiştir.

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK yaptığı açıklamada; ‘‘Allah 15 Temmuz gibi böyle kötü günleri bizlere bir daha yaşatmamasını dileyerek, bu güzel ülke uğruna şehit olan tüm vatan evlatlarımızın mekanları cennet olsun. Geride kalan çok değerli ailelerine sabırlar diliyorum’’ dedi.

 

 

Sağlık Uygulamaları