İL SAĞLIK VE HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜMÜZ DR.MUSTAFA ÖZYÖRÜK BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK’ün ev sahipliğinde Erguvan Sosyal Tesislerinde basın mensuplarına yönelik 2017 Yılı İlk 6 Ay Değerlendirme ve Tanışma Toplantısı düzenlendi.

            Toplantı kapsamında İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK sağlık hizmeti kalitesinin artırılarak, ilimizin sağlık alanında ülkemize örnek bir şehir olması için tüm sağlık ekibinin gayret sarfettiğini, göreve başladığında yaptığı ilk işin ilimizin sağlık haritasını çıkartmak olduğu, bu çalışma doğrultusunda bir dokümantasyon hazırlandığını belirtti. Ayrıca ilimizde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan yatırımlar ve faaliyetler hakkında basın mensuplarına bilgilendirmelerde bulunuldu.Sağlık hizmetlerine vatandaş katılımını sağlayan Whatsapp İhbar Hattı ile ilgili de bilgiler verildi.

 

 Ayrıca basının önemine de vurgu yapılarak, vatandaşımızın sağlık hizmetinden nasıl faydalanacağını öğrenmesi içinde basının desteğine ihtiyaç duyulduğu ve tüm basın mensuplarınn birer sağlık müfettişi olduğu vurgulandı.


Sağlık Uygulamaları