UMKE GÖNÜLLÜLERİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

 

İl Sağlık Müdürlüğümüzce 04/06/2017 tarihinde Konuralp Neris'de Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) gönüllülerinin katıldığı iftar programı gerçekleştirilmiştir.

 

İftar programına: Düzce Vali Yardımcımız Sayın Hasan BAĞCI, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr. Mustafa ÖZYÖRÜK,  İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr.Ali Rıza AKBAY ile İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Yöneticileri ile UMKE gönüllüleri katılmıştır. 

 

 

 

İftar programında bir konuşma yapan İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürümüz Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK Ulusal Medikal Kurtarma Ekiplerimizin mevcut imkan ve kabiliyetleri ile afetlere yönelik hazırlıklarını görmek, yeni Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) personeli yetiştirmek ve Afetler açısından yüksek risk taşıyan ilimizde, afetlere yönelik hazırlıklı olma bilincini canlı tutarak gösterdiğiniz başarıdan dolayı hepinizi kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum. Bu ay; Allah'ın rahmetinin bol olduğu, duygularımızın her türlü kötü düşünce ve duygulardan arındırıldığı, sevginin, saygının, hoşgörünün, bağışlanmanın zirve yaptığı çok özel günlerde bu iftar programının sağlık camiamızda çalışan personellerimiz arasında kaynaşma ve paylaşma duygusunu bir kez daha pekiştireceğine inanıyor bu iftar programında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

İftar programı sonunda İlimizde ilk defa yapılan UMKE tatbikatına katılan UMKE gönüllülerine UMKE Gönüllülük Sertifikası İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK ile Kurumumuz Yöneticileri tarafından takdim edildi.


 

Sağlık Uygulamaları