Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Geçesi

 

Düzce İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından 17/05/2017 tarihinde Başoğlu düğün salonunda 5 Mayıs Dünya Ebeler Günü, 12-18 Mayıs Hemşireler Günü ve Haftası olması dolayısıyla Düzce İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve bağlı birimleri ile ilimizdeki diğer sağlık kurumlarında görevli sağlık çalışanlarımızın katılımlarıyla Sağlık Çalışanlarına Motivasyon Geçesi düzenlemiştir.

Geceye İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK, Düzce İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op.Dr.İbrahim ÖZCAN, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Ahmet ZENGİN ile Sağlık kurumlarımızdaki diğer yöneticiler ve çok değerli sağlık çalışanlarımız katılmıştır.

Gecenin açılış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdürü Dr.ÖZYÖRÜK sağlık hizmeti verilmesinde büyük bir özveri ve fedakarlıkla yaptıkları mesleklerinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan ve mesleklerini her türlü zor koşullarda dahi büyük bir özveriyle icra eden, sağlık teşkilatımızın can damarını oluşturan tüm ebe ve hemşirelerimizin Ebeler Günü-Hemşireler Haftasını kutlar, bu gece burada bizi bir araya getiren herkeze teşekkür ederim.

Düzce İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İbrahim ÖZCAN'ın yaptığı konuşmada insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin özveri ve sabırla mesleğini yürüten sağlık sistemimizin olmazsa olmaz asli unsurlarından ebe-hemşirelerimizin Ebeler Günü ve Hemşireler Haftasını kutlar mesleklerinde başarı, huzur ve mutluluklar dilerim.

Gecede Düzce Atatürk Devlet Hastanesi eski çalışanlarından Bolu iline hasta götürmekte iken elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz görev şehidi Hemşire Fatma ŞİMŞEK’in ismini yaşatmak üzere Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi Gözlem Odalarından birinin ismi Fatma ŞİMŞEK gözlem odası olarak belirlenen tabelası acil sorumlusuna takdim edildi. Ayrıca Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevli Sağlık Memuru (Hemşire) İlker AYDEMİR Mardin İli Nusaybin ilçesinde Suriyeli yaralı mültecilerin sevklerinde gönüllü olarak görev alması ve üstün gayretleri nedeniyle yılın sağlık çalışanı ödülü verilmiştir. Etkinliğimiz yemek ikramı hediye çekilişi ve müzik dinletisi ile sona ermiştir.

 

 


Sağlık Uygulamaları