14 Mart Tıp Bayramı

        14 Mart Tıp Bayramı, olağanüstü şartlarda, insanüstü gayretlerle, bulunduğu her yerde; din, dil, ırk, renk ve düşünce farkı gözetmeksizin, sağlık hizmeti sunanların bayramıdır.

         Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde Düzce Kamu Hastaneler Birliği,Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce üniversitesi,Devlet ve Özel Sağlık kuruluşları'nın destekleri ile ''14 Mart Tıp Bayramı töreni'' altıyüz(600) kişinin katılımı ile gerçekleştirildi.

         21 Mart Salı günü Pelemir Otelde gerçekleştirilen törene,Düzce Valisi Sayın Zülkif DAĞLI, Vali Yardımcısı Sayın Hasan BAĞCI, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Sayın Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK,Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. İbrahim ÖZCAN, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet ZENGİN, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Dt.Savaş AKÇA,Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi Başhekimi Prof.Dr. Öner Abidin BALBAY,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Zeki YILDIRIM,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Feyzullah DERECİ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sayın Harun KABAOĞLU, İl Kültür ve Turizm  Müdürü Sayın Özcan BUDAK, Memursen Düzce Şube Başkanı Ömer Faruk ÇELEBİ, Düzce Sağlık SenBaşkanı Ayhan BÜYÜKBİNGÖL, Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi, Düzce Nobel İlaç, Düzce Özel Sağlık Meslek Lisesi, Düzce Özel Fizema Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Düzce Göz Merkezi, Düzce Özel Oray Diyaliz Merkezi, Medlife Labaratuvar, Düzce Güneş Tıp Merkezi, Düzce Pakmaya Firması,Düzce Asya Su firmalarının katılımı ile gerçekleştirildi.

        Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın video kaydının izlenmesinin ardından Düzce Valisi DAĞLI ve İl Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK'ün konuşmalarının ardından Sağlık alanında bütün kurumların bir araya geldiği ve çok fazla katılımın olduğu  gecede 14 MART yılın hekimleri ve ödül töreni devamında büyük bir coşkuyla kutlandı.

Gece yemek skeç gösterisi ve Müzik dinletisinin ardından sona erdi.

  

 

 

Sağlık Uygulamaları