Sağlık Yatırımları Genel Müdürü İlimizi Ziyaret Etti

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız SayınDr.Faruk ÖZLÜ, Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe KEŞİR, Düzce Milletvekilimiz Sayın Fevai ARSLAN’ ın teşebbüsleriyle Sağlık Bakanımız Sayın Prof.Dr.Recep AKDAĞ’ın talimatıyla 15.03.2017 tarihinde ilimize gelen Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Sayın Kadir Serdar TAFLAN ve beraberindeki heyet Sayın Valimiz Zülkif DAĞLI’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında İlimizin sağlık yatırımları incelenerek fikir alışverişinde bulunuldu. Sayın Valimiz Zülkif DAĞLI çalışmalara sonsuz destek olacağını ifade etti.

Ziyaretin akabinde Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Sayın Kadir Serdar TAFLAN, İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürü Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İbrahim ÖZCAN ve ilimizin diğer sağlık yöneticileri ile birlikte Atatürk Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunduktan sonra uzun bir çalışma toplantısı yapıldı. Toplantıda Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Sayın Kadir Serdar TAFLAN eksiklikler için süre vererek eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi.

Ayrıca Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Kadir Serdar TAFLAN ilimizdeki diğer sağlık yatırımlarını inceledi. Muncurlu yerleşkesinin ve Atatürk Devlet Hastanesinin karşısındaki arazinin Sağlık tesisi yapılma gerekliliği konularını olumlu karşılayarak ilgileneceğini belirtti. Yer teslimi yapılan Kanser Eğitim ve Takip Merkezi +Verem Savaş Dispanseri + Halk Sağlığı Laboratuvarı projesinin çalışmalarını yerinde inceledi.

 

  

        

 

Sağlık Uygulamaları